loteria, Cinema City

Już 1 lipca w Cinema City rusza letnia loteria „JEST BILET, JEST NAGRODA” z mega nagrodami! Wystarczy kupić bilet na dowolny seans i sprawdzić, co wygrałeś, ponieważ w Cinema City wygrywa każdy! Czekają Jeep Renegade, vouchery wakacyjne ITAKA, karty upominkowe ORLEN, rowery oraz stroje kolarskie Tour de Pologne, karty Unlimited i wiele innych kinowych nagród. Nie czekaj i wpadnij do kina na film i po gwarantowaną nagrodę! Szczegóły w kasach kin oraz na stronie www.JestBiletjestNagroda.pl

Na dworze upał, więc leć do kina i zrelaksuj się przy najlepszych wakacyjnych hitach. Czekają na Ciebie klimatyzowane sale, chłodne napoje oraz przekąski w barze i co najważniejsze – nagrody do wygrania! Letnia loteria pod hasłem „JEST BILET, JEST NAGRODA” to idealna okazja do wygrania niesamowitych nagród!

Wystarczy zachować bilet, wejść na stronę www.JestBiletJestNagroda.pl, wpisać unikalny kod z biletu i natychmiast dowiedzieć się co wygrałeś! Każdy unikalny kod na bilecie to jedna z ponad 1 000 000 gwarantowanych nagród – czekają na Ciebie: kompaktowy SUV JEEP RENEGADE, VOUCHERY WAKACYJNE ITAKA KAŻDY O WARTOŚCI 3 000 zł, KARTY UPOMINKOWE ORLEN, ROWERY i STROJE KOLARSKIE od TOUR DE POLOGNE, roczne KARTY UNLIMITED oraz nagrody kinowe, takie jak: DARMOWE BILETY NA DOWOLNY FILM, czy PRZEKĄSKI KINOWE. Nie przegap swojej szansy na nagrodę! Przyjdź do Cinema City tego lata i daj sobie szansę na wygraną!

Razem z nagrodami czekają na Ciebie takie filmy jak: „Oszustki”, „Imprezowi rodzice”, „Spider-Man: daleko od domu”, „Annabelle wraca do domu”, „Król Lew”, „Toy Story 4” oraz wiele innych letnich hitów. Dołącz do zabawy i sprawdź, co kryje Twój kod!

Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa. Zasady i regulamin znajdziesz na www.jestbiletjestnagroda.pl lub www.smolar.pl. Loteria trwa od 01.07.2019r. do 31.08.2019r. lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 1 000 256 szt., w zależności od tego które ze zdarzeń nastąpi jako pierwsze.

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze