Film "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" jest kontynuacją poprzednich filmów legendarnego twórcy, Ivana Reitmana.

Po pierwsze jest osadzony w tym samym uniwersum dwóch oryginalnych filmów i członkowie klasycznej obsady (w tym Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson) powracają. Po drugie, reżyser Jason Reitman przejął stery reżyserskie od swojego ojca, Ivana Reitmana.

Tym razem akcja przeniesie się z Nowego Jorku do Oklahomy, a świeżo upieczeni, młodzi bohaterowie Phoebe (Mckenn Grace) i Trevor (Finn Wolfhard) wcielają się w parę dzieciaków, którzy odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami.

Reżyser, Jason Reitman przyznał magazynowi Empire, że ojciec po pokazie filmu był bardzo wzruszony i dumny z pracy syna.Nic tak nie pobudza i nie otwiera na świat jak wspólne wycieczki, które integrują i zbliżają członków rodziny do siebie. Aby lepiej poznać najbliższą i dalszą okolicę, swoimi ulubionymi szlakami i miejscami wartymi odwiedzenia dzieli się Rodzina Mazurków. Zapraszamy na jednodniowe wędrówki po „polskiej krainie śniegu” – Małopolsce.


O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze