Interesują Was wydarzenia kulturalne w Krakowie czy Małopolsce?

Dobrze trafiliście, bo nas też! Kulturowo24 to portal, który powstał z połączenia dwóch pasji, którymi żyjemy na co dzień, które nas interesują, a nierzadko fascynują. Te pasje to kultura i podróże. Te dwa słowa zawierają w sobie tak wiele różnorodnych wydarzeń z zakresu kultury i sztuki, tak wiele niezwykłych miejsc i aspektów związanych z podróżami po świecie, że postanowiliśmy się z Wami tym podzielić:) Pochodzimy z Krakowa i okolic, więc sercem głównie ukierunkowani jesteśmy na wydarzenia kulturalne w Krakowie, jak i wydarzenia kulturalne w Małopolsce, ale jak najbardziej otwarci jesteśmy także na inne, odbywające się w dalszych regionach Polski.

 

wydarzenia kulturalne Kraków, Małopolska

Kalendarz imprez Kraków | Małopolska

Chcecie być na bieżąco i wiedzieć co ciekawego dzieje się w Krakowie? Dowiedz co się wydarzy z naszego portalu. Będziemy informować Was o najciekawszych wydarzeniach. Korzystając z naszej strony już nigdy nie przegapicie interesującego koncertu czy imprezy. Znajdziecie u nas również wiele innych zagadnień i ciekawostek z zakresu szeroko pojętej kultury (nawet tej kulinarnej:) i sztuki, takich jak m.in. wystawy, filmy, czy wydarzenia o charakterze sportowym. Tworzyć będziemy więc taki autorski przewodnik czy kalendarz imprez Kraków / Małopolska.

 

Kalendarz imprez Kraków, Małopolska

Nie tylko wydarzenia kulturalne…

Drugi najistotniejszy aspekt naszego portalu, czyli podróże (te małe i te duże) to już czyste uwielbienie i zafascynowanie odkrywaniem każdego zakątka świata, od Krakowa poprzez Nową Zelandię, aż do Wyspy Wielkanocnej na Oceanie Spokojnym. Chcemy chłonąć każdą relację, obserwację i historię z danego miejsca. Cóż bardziej niesamowitego jest niż poznawanie obyczajów czy specyfiki danej kultury. Chcemy to czynić z całą stanowczością:) i usilnie zachęcamy również Was, byście dzielili się z nami swoimi przygodami czy opisami miejsc, które dane było Wam zobaczyć i odkryć na swój własny sposób. Tym samym zapraszamy Was do wspólnej kulturalnej podróży!

 

wydarzenia kulturalne Kraków

 

KULTUROWO 24 – NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA KULTURALNE W KRAKOWIE I MAŁOPOLSCE

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze