Wydawnictwo Muduko prezentuje kolejną grę z serii małych, logicznych łamigłówek. Do „Ptaków” i „Hotelu” dołączają „Cuksy”! Nasza najnowsza propozycja to słodkie, barwne połączenie kultowej gry „Candy Crush” i ponadczasowego „Tetrisa”.


Łowcy w Podróży, to gra karciana, która uratuje rodziców i każdą wspólną podróż, nawet najdłuższą, zmieni we wspaniałą przygodę.
Na umówiony sygnał gracze rozglądają się po okolicy, aby znaleźć rzeczy widniejące na wylosowanych kartach. Trofea jednak nie są takie oczywiste. Może to być konkretny znak drogowy, ale też dowolna restauracja lub cokolwiek, co zaczyna się na literę R.


Wygibajtus Owocowy – gra ruchowa, w której każdy z graczy gra całym ciałem. W zależności od wskazań na tarczy bączków, gracze muszą postawić swoje stopy i dłonie w odpowiednich miejscach na planszy. Gracz, który nie może zająć na planszy wskazanego miejsca odpada. Wygrywa ten, kto szczęśliwie losował i był najbardziej wygimnastykowany. Gra jest doskonałą rozrywką dla dzieci i dorosłych, zapewnia wiele emocji i skłania do ćwiczeń gimnastycznych.


O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze