Przystępna, a jednocześnie niebanalna gra nie tylko dla najmłodszych.

Ruchy na planszy wykonywane są w oparciu o kolory i kształty wyrzucone przez kostki. Gracze sami decydują o wyborze drogi, oceniając która opcja jest dla nich bardziej opłacalna. Każda rozgrywka może odbywać się przy zupełnie innej konfiguracji planszy, o której ułożeniu decydują gracze. W zabawie wcielamy się w kaczuszki, które próbują odnaleźć drogę do mamy. Wygrywa ten kto pierwszy dotrze do celu.

Zalety gry Kwaki Rozrabiaki:
– Autorska, niebanalna mechanika.
– Brak znajomości cyfr, czy umiejętności liczenia nie dyskwalifikuje gracza, ponieważ poruszamy się wedle wskazań wyrzucanych na kościach kolorów, bądź kształtów.
– Uczymy dziecko podejmowania decyzji. Mały gracz sam decyduje którą z dwóch możliwości ruchu bardziej się mu opłaca wykonać.
– Plansza budowana z dowolnie łączonych modułów, dzięki czemu rozgrywka nigdy nie wygląda tak samo. Sami też decydujemy o jej długości, nie musimy bowiem stosować wszystkich elementów planszy.
– Sympatyczna i angażująca tematyka rozgrywki. Każdy malec zrozumie, jak ważne jest dotarcie bohatera gry do mamy.
– Świetna zabawa, pomiędzy podziałami wiekowymi. Rodzic też będzie się dobrze bawić grając z dzieckiem.

Zawartość opakowania
pionki - 5 szt., podstawki do pionków - 5 szt., duża kostka do gry - 2 szt., plansze do gry - 9 szt., instrukcja.

Wydawnictwo Alexander
Grę znajdziesz TUTAJ

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze