XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, Kraków

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata.

– Dzięki fantastycznemu wsparciu władz samorządowych miasta Krakowa będziemy mieli mały jubileusz, bo nasz turniej już po raz piąty zostanie rozegrany w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Kraków. Jestem przekonany, że supernowoczesna TAURON Arena Kraków, najlepsi siatkarze na świecie oraz najlepsi na świecie polscy kibice to recepta na sukces i niezapomniany turniej – podkreśla Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Tuż po nim Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Warto wiedzieć
Na wydarzenie zaprasza Fundacja Huberta Jerzego Wagnera oraz Miasto Kraków – Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.
Szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie organizatora: http://fundacjawagnera.pl/

TERMINARZ #WAGNER2019*
1 sierpnia 2019 r.
godz. 17:00 Polska – Serbia
godz. 20:00 Brazylia – Finlandia

2 sierpnia 2019 r.
godz. 17:30 Polska – Brazylia
godz. 20:30 Finlandia – Serbia

3 sierpnia 2019 r.
godz. 12:00 Serbia – Brazylia
godz. 15:00 Polska – Finlandia

*Godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Informacje o biletach: https://fundacjawagnera.pl/bilety/

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze