VERVA Street Racing Kraków 2018

Już 8 września odbędzie się wyczekiwana 9 edycja VERVA Street Racing, która po raz drugi wyruszy w trasę i w tym roku odwiedzi Kraków! Nie zabraknie emocjonujących pokazów, rajdów samochodowych i wyścigów, które co roku przyciągają tłumy uczestników.

VERVA Street Racing to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, który odbywa się nieprzerwanie od 2010 roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji impreza zgromadziła ponad 2000 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 500 tysięcy widzów.

VERVA Street Racing jest unikalnym wydarzeniem, które przyciąga nie tylko zagorzałych fanów sportów motorowych. To impreza dla całych rodzin.

Szybkie samochody, spektakularne pokazy motoryzacyjne i emocjonujące wyścigi, koncerty gwiazd oraz piknik rodzinny - to tylko niektóre z atrakcji, jakie zaplanowaliśmy w ramach największego i najważniejszego wydarzenia motoryzacyjnego w Polsce.

Na miejscu zobaczycie:
- Ponad 500 różnorodnych pojazdów – od klasyków po supersamochody
- Drifting, rallycross, rajdy, wyścigi i parady samochodowe
- Motocyklowe akrobacje FMX i trial
‍‍‍- Atrakcje dla całych rodzin – symulatory, dmuchańce
- Koncerty gwiazd

WSTĘP WOLNY

 

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze