Uni, Klub Pod Jaszczurami, Kraków

Wyobrażaliście sobie kiedyś życie w świecie pozbawionym wyborów? Nie potrzebujecie decydować o międzyludzkich relacjach, gdyż relacje dawno się już społeczeństwu znudziły. Nie decydujecie o wykonywanym zawodzie, gdyż sama data urodzenia przypisała Was do określonego rocznika – być może lekarzy, może nauczycieli, może po prostu woźnych. Nie decydujecie o zachowaniach – od dawna istnieje bowiem odpowiedni paragraf regulujący zasady postępowania w określonych sytuacjach. Przewidziany jest każdy wariant. Wjelka Una zaplanowała wszystko. Niczym nie musicie się martwić. No, chyba że Unymi.

Teatr Przypadków Feralnych prezentuje czarną komedię w klimacie science fiction. „Uni” to autorski projekt, poruszający problem bezrefleksyjnego podążania za zdaniem ogółu społeczeństwa. Kim jest niniejszy „ogół” i  kto dyktuje prawo w czasach, gdy wolność słowa i nade wszystko – myślenia – jest coraz bardziej ograniczana? Przekonajcie się naocznie podczas czerwcowych spektakli feralnych artystów!

TEATR PRZYPADKÓW FERALNYCH
„UNI”

Miejsce: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Główny 8, Kraków
Data: 2 czerwca br., godz. 19:00

MATKA POLKA – Agnieszka Goździewicz, Marta Kalandyk
BIURA RACJA – Marcelina Budz, Sylwia Majewska
WJELKA UNA – Justyna Czort, Przemysław Mach

Tekst i reżyseria – Natalia Mazurkiewicz
Charakteryzacja – Magdalena Dryla
Fotografia – Joanna Puzio

Udział w spektaklu jest bezpłatny.

Liczba publiczności ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod adresem:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji: https://www.facebook.com/przypadkowferalnych/

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze