Pawbeats Orchestra, Kraków, Polska, Decapitated

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra nie zwalnia tempa!  Od września b.r. do marca przyszłego projekt zawita w największych miastach w Polsce.

Po sukcesie w Bydgoszczy i Szczecinie nie milkną doskonałe opinie. Marcin Pawłowski pracuje natomiast nad kolejnymi niespodziankami muzycznymi, które zaprezentuje swojej publiczności w czasie swojego tournee po kraju.

Właśnie podano oficjalnie do wiadomości, że gościem podczas koncertu 25 listopada w ICE Kraków będzie Wacław "Vogg" Kiełtyka - lider zespołu Decapitated oraz od niedawna również gitarzysta Machine Head.

Widać, że budowanie mostów między gatunkami muzycznymi wskoczyło na kolejny poziom. Pawbeats od lat produkuje muzykę i podejmuje współpracę z różnymi artystami, z różnymi gatunkami muzycznymi. Obok rapu i hip-hopu, jazzu w nowych odsłonach i aranżacjach w Krakowie będzie okazja usłyszeć światowe, mocne brzmienie gitary. Szczegóły repertuaru trzymane są jednak w tajemnicy, tak samo jak gość niespodzianka, który pojawi się na każdym koncercie. O tym będzie można się przekonać już bezpośrednio m.in. podczas najbliższych koncertów:
25.11 Kraków | ICE Kraków
28.11 Toruń | CKK Jordanki
02.12 Łódź | Klub Wytwórnia

Pełen harmonogram trasy koncertowej Pawbeats Orchestra dostępny na stronie: http://mua.com.pl/pawbeats-orchestra#kup_bilet

Pawbeats Orchestra to wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus – to podstawowy skład, który oficjalnie wpisuje się w projekt Pawbeats Orchestra.  Wokalistom i raperom na jednej scenie towarzyszy live band, a także dwunastoosobowa orkiestra smyczkowa.Projekt Pawbeats od lat promuje granie muzyki na żywo. Koncerty, jakich doświadcza publiczność  to nie tylko wspaniałe doznania muzyczne na miarę spektaklu muzycznego, ale także doskonała zabawa przepełniona spontanem oraz dużą dawką humoru.

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze