Sarah Brightman, COS Torwar, Warszawa 2019

Sarah Brightman – niekwestionowana diva, królowa musicalowych scen i najbardziej uwielbiany sopran świata wzbudziła w muzycznym świecie ostatnio wiele zamieszania! Artystka zaśpiewa w hali COS Torwar w Warszawie już 6 listopada 2019 roku.

- Brightman zdecydowanie należy do tych najbardziej zapracowanych artystów świata, dlatego tak bardzo cieszy nasz muzyczny świat, że artystka pojawi się w Polsce ze swoim najnowszym albumem. Wprawdzie była w Polsce w zeszłym roku, ale była to część trasy bożonarodzeniowej „Royal Christmas Gala” z wieloma gośćmi, ale nie był to odrębny, solowy koncert, tak jak teraz. Dlatego tak naprawdę należy stwierdzić, że będzie to pierwszy jej taki koncert w Polsce i przegapić takie wydarzenie to po prostu grzech! Przyjeżdża do nas wielka diva, jedyna i prawdziwa królowa musicalowych scen i gatunku crossover! Czego chcieć więc, jak tylko biletu na ten wieczór?! - komentuje Maia Lasota, piosenkarka.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=128k1aMzghI&t=1s

Trzy oktawowy sopran odwiedzi Polskę prezentując swój nowy album „HYMN” już 6 listopada na COS Torwar w Warszawie. Olga Polikowska, Adam Waleszyński, Arek Kusowski i Marcin Kubicki opowiadają nie tylko o artystce, ale również o tym, co ich zdaniem jest tajną bronią Sarah Brightman, utrzymującą ją na topie od wielu lat! A co na to sama Sarah Brightman?
Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Bilety do nabycia na: imprezyprestige.com

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze