VIP Bonarka, Cinema City, promocja

Format VIP w Bonarce zaprasza wszystkich widzów do ekskluzywnej strefy na super akcję promocyjną. Już od 21 maja będziesz mógł kupić bilet w regularnej cenie i cieszyć się atrakcjami strefy VIP! Wygodne w pełni regulowane fotele, dania cieple i zimne, desery, przekąski, napoje ciepłe i zimne - wszystko to czeka właśnie na Ciebie. Akcja trwa do 31 maja 2019 roku tylko w Cinema City Bonarka. Nie zwlekaj, bo ilość upgrade’ów jest ograniczona.

Sala VIP to idealne miejsce, aby cieszyć się filmem w luksusowym stylu. Już 30 minut przed seansem dostępne jest zróżnicowane menu z potrawami przygotowanymi na miejscu przez szefów kuchni. Ekskluzywne lobby to świetne miejsce na odpoczynek w gronie przyjaciół czy rodziny, gdzie kinowych przekąsek, takich jak nachosy czy popcorn i orzeźwiających napojów jest pod dostatkiem. Skórzane fotele z regulowanym podnóżkiem i oparciem, które można rozłożyć aż do pozycji leżącej, pozwalają na oglądanie filmów w komfortowych warunkach. Dlatego, jeśli jeszcze nie byłeś w strefie VIP w Cinema City Bonarka, to najlepsza okazja, by ją sprawdzić!

Tylko do końca maja strefa VIP dostępna w cenie regularnego biletu! Wystarczy, że w kasie kina odpowiesz na dwa proste pytania, a seans w sali VIP sprawi, że już zawsze będziesz chciał oglądać filmy w ekskluzywnym stylu. Pamiętaj, że ilość upgrade’ów jest ograniczona, a więc kto pierwszy ten lepszy. Kino all inclusive to idealna atrakcja dla osób spragnionych komfortu i fanów kinowych przekąsek, które w sali VIP dostępne są bez ograniczeń.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze