Krzysztof Zalewski, Ice Kraków

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie »człowiek orkiestra« trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Actu – koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość.

W rezultacie słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy, jak i uszy. Po sukcesie wiosennego koncertu, który odbył się dla kilkutysięcznej publiczności na warszawskim Torwarze, czas na inne polskie miasta.

Podczas jesiennej trasy Krzysztof zagra tylko kilka koncertów, a będzie można usłyszeć przearanżowane utwory z Zeliga, Złota i Zalewski śpiewa Niemena, ale, co najważniejsze, nie zabraknie premier zapowiadających materiał z nadchodzącej płyty

Miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Konopnickiej 17
Data: 30 października 2019, godz. 20:00

O nas

Wydarzenia kulturalne w Krakowie i Małopolsce – u nas dowiesz się o zbliżających się koncertach, festiwalach czy spektaklach. Sprawdź nasz kalendarz imprez!

Kontakt

kulturowo24@gmail.com
redakcja@kulturowo24.pl

Znajdź nas

Najnowsze